CubCadet XS3 66 SWE

1 749,90 €
S DPH

Nová rada Cub Cadet 3X s revolučnou trojstupňovou technológiou sa dostane aj cez nepoddajny´, zmrznuty´ alebo mokry´ sneh, ako keď raziaci stroj razí tunel pod horou – presne tak funguje náš novy´ závitovkovy´ systém, ktory´ neodkrajuje a nedrví sneh, ale zavŕta sa do neho a posúva ho ďalej k vertikálnej turbíne, ktorá sneh následne odhodí vysoko a ďaleko od stroja. To je ďalšia revolučná technológia značky Cub Cadet.

Množstvo
Na externom sklade

TROJITÝ OCEĽOVÝ SYSTÉM ZÁVITOVÉHO DOPRAVNÍKA - Inovatívna konštrukcia nášho systému závitových dopravníkov vŕta do snehu stredovým závitom postupujúcim v smere jazdy. Ten je podporený závitovými prvkami na pravej i ľavej strane, ktoré dopravujú sneh ku stredovému urýchľovaču. Sneh tlačí do vertikálneho lopatkového rotora, ktorý ho vyhadzuje ďaleko von.

OCEĽOVÝ VYHADZOVACÍ KOMÍN A VYHADZOVACIA KLAPKA - Vyhadzovací komín všetkých fréz radu 3X je vyrobený z hrubej, pevnej ocele, aby bol schopný spoľahlivo pracovať po mnoho rokov. Pomocou vyhadzovacej klapky môžete upraviť vzdialenosť a výšku vyhodenia od vzdialenosti hneď vedľa frézy, až do vzdialenosti odhodenia až 18 metrov.

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE VYHADZOVACIEHO KOMÍNA - Otáčajte vyhadzovacím komínom v rozpätí 200° zľava doprava pohodlne spoza ovládacieho panelu. Vyhadzovacia vzdialenosť sa dá ľahko nastaviť pákou umiestnenou na ovládacom paneli.

ZÁMOK SPOJKY - Zámok spojky udržuje v pohybe spojky pojazdu aj prepravníkov jedinou rukou. Vďaka tomu môžete meniť smer vyhadzovania alebo rýchlosť jazdy za prevádzky.

ZIMNÉ MOTOR S VEĽKOU PALIVOVOU NÁDRŽOU - Štvortaktné zimné motory Cub Cadet OHV ponúkajú zlepšené štartovanie a nižšie emisie a sú vynikajúce do nízkych teplôt. Bohatý zdvihový objem zaisťuje dostatočnú výkonnosť aj za najnáročnejších podmienok.

SYSTÉM RIADENIA S OBRATOM NA MIESTE - Snehové frézy možno riadiť jednoducho stlačením riadiacich pák pod vodiacimi madlami.

CUB CADET
31AY5EVX603
2000000024332
2433

Tabuľka dát

Motor
Cub Cadet, 420 cm3
Výkon
7,8 / 3600 kW/ot. za min
Štartovanie
Štart. rukoväť / 230 V el.štartér
Objem palivovej nádrže
4,8 l
Frézovací systém
3-stupňový s Xtreme-Auger segmentom
Kolesá
16" x 4,8", X-Trac zimný dezén
Rýchlosti
6 vpred / 2 vzad
Otáčanie komína
Kľuka / 200°
Hmotnosť
116 kg
Ložiská v závitovke
Bezúdržbové
Riadenie
Ovládacie páčky pod rukoväťou
Nastavenie vzdialenosti vymetania
2-cestný joystick
Vyhrievané rukoväte
Áno
Pracovný reflektor
2x LED
Pracovná šírka / výška vstupného otvoru
66 / 58 cm
Cool Blue lyžiny
Cool Blue, polymérové - bránia poškriabaniu podkladu
Priemer závitovky / materiál
30 cm / oceľ
Priemer rotora
30 cm

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.
Produkt pridaný na porovnanie