Horský bicykel

29" KROSS Level 1.0, rám 20", čierny

609,00 €
548,10 € Zľava 10%
S DPH
Množstvo
Posledné kusy v sklade

KROSS LEVEL 1.0

Horská cyklistika je v našej DNA. Horskými bicyklami myslíme, dýchame a žijeme. Aby sme Vám teda zabezpečili bezproblémový vstup do sveta, v ktorom žijeme, vytvorili sme pre Vás bicykel Kross Level 1.0. Tento horský bicykel ponúka takmer všetko, čo sa v súčasnosti vyžaduje od terénnych bicyklov a na účasť v XC pretekoch a MTB maratónoch. KROSS Level 1.0 je náš malý dôvod na hrdosť. Ručíme Vám za to, že MTB si zamilujete už po prvom kontakte a rovnako ako my, aj Vy začnete žiť jazdou v teréne.

KROSS Level 1.0 z roku 2022 je pokračovaním myšlienky, ktorá nás viedla pri navrhovaní predchádzajúcich generácií tohto bicykla. Nejde len o nový lak na ráme – vylepšili sme mnoho malých detailov, ktoré sa premietajú do potešenia a pohodlia z jazdy. Ide tiež o pohon prispôsobený na jazdu v teréne a komponenty, ktoré Vás nesklamú ani pri technických zjazdoch.

KOMPONENTY PRISPÔSOBENÉ VAŠIM POTREBÁM

KROSS Level 1.0 ponúka overené riešenia z iných modelov MTB bicyklov. Vyznačuje sa pretekárskou geometriou a pohonom Shimano Altus M2020, ktorý funguje v systéme 2x9. Dvojradová kľuka spojená s kazetou so širokým rozsahom prevodov ponúka pohodlné zvládanie stúpaní a vyvíjanie vysokých rýchlostí na rovinatých úsekoch trasy. Je tiež výbornou voľbou pre prvé štarty na pretekoch. Tento MTB model využíva hydraulické kotúčové brzdy JAK-Y2, ktoré ponúkajú dostatočne veľkú brzdnú silu spojenú so širokým rozsahom jej modulácie. 29-palcové kolesá sú obuté do overených plášťov Schwalbe Smart Sam so šírkou 2,1". V KROSS Level 1.0 nájdete aj odpruženú vidlicu SR Suntour XCT30, ktorá ponúka spoľahlivosť a skvelý používateľský komfort.

TECHNOLÓGIE OVERENÉ NA PRETEKÁRSKEJ TRASE

Pri výrobe rámu sme použili ľahké aluminium lite. Vylepšená hliníková zliatina 6061 je dokonalým kompromisom medzi vysokou tuhosťou a nízkou hmotnosťou. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči vonkajším podmienkam, zlomeniu a nárazom. Ide o vylepšenú hliníkovú zliatinu 6061, ktorá je dokonalým kompromisom medzi vysokou tuhosťou a nízkou hmotnosťou. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči vonkajším podmienkam, zlomeniu a nárazom. Pre zabezpečenie čo najnižšej hmotnosti sú prvky rámu stenčené. Použili sme vnútorné vedenie laniek v ráme, vďaka čomu sme získali estetický a elegantný rám. Vnútorné vedenie káblov tiež uľahčuje udržiavanie bicykla v čistote a minimalizuje riziko zachytenia kábla o prekážky.

KROSS
KRLV1Z29X20M004886

Tabuľka dát

Farba
čierna/oranžová lesklá
Rám
ALUMINIUM LITE
Veľkosť rámu
20"
Veľkosť kolies
29"
Vidlica
SR SUNTOUR XCT30 HLO, 100MM
Prehadzovačka
SHIMANO ALTUS M2010
Prešmýkač
SHIMANO ALTUS M2000
Menič
SHIMANO ALTUS M2000
Počet prevodov
2x9
Stred
FP-B902
Prevodník s kľukami
SHIMANO MT101 36-22T/175MM
Kazeta
SHIMANO HG200-9 11-36T
Reťaz
SHIMANO HG53
Predný náboj
MT200
Zadný náboj
MT200-B
Ráfiky
KROSS
Brzdy
JAK-Y2 NUTT
Hmotnosť
14,3 kg
Nový produkt

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.
Produkt pridaný na porovnanie