Benzínový kultivátor

AL-KO MH 540

459,00 €
S DPH
Množstvo
Skladom

  •     Vhodné najmä na kyprenie pôdy alebo prípravu na sejbu, a to aj na väčších plochách
  •     Obzvlášť stabilná, ergonomická rukoväť
  •     3-násobne výškovo nastaviteľná brzdová ostroha na nastavenie správnej pracovnej hĺbky
  •     Prepravné koleso sa dá ľahko a bez náradia vyklopiť
  •     4 aktívne kultivačné nože s pracovnou šírkou 36 cm na účinnú kultiváciu

Benzínový kultivátor strednej triedy MH 540 Comfort - aj na väčšie plochy

Motorový kultivátor MH 540 Comfort je váš robustný a obratný pomocník na efektívne a časovo úsporné používanie v záhrade.

Či už na kultiváciu, prevzdušňovanie alebo kyprenie pôdy: s týmto kultivátorom môžete pôdu pred sejbou dobre pripraviť, nakypriť a zapracovať do nej živiny, hnojivo alebo čerstvú vrchnú vrstvu pôdy. Vhodné aj pre väčšie plochy. Ideálny model pre hobby záhradkárov.

Či už dopredu alebo dozadu

S motorovým kultivátorom MH 540 Comfort je kyprenie mimoriadne jednoduché aj na väčších plochách. To znamená, že môžete efektívne a s minimálnym úsilím obrábať plochu, ktorá sa má okopávať. Štyri sady kultivačných nožov s pracovnou šírkou 54 cm zabezpečujú jemné rozdrvenie pôdy do hĺbky 33 cm.Prácu výrazne uľahčuje aj 1 rýchlostný pohon vzad. Práca je tak oveľa jednoduchšia v porovnaní s ručnou prácou s rýľom, ručnou motykou alebo hrabľami.

Aktívne pracujúce, špeciálne tvarované súpravy štyroch lopatiek nožov sú poháňané výkonným motorom s výkonom 3,45 kW. Vďaka tomu má stroj strednej triedy s hmotnosťou 51 kg potrebnú ťažnú silu. Pomocou 3 násobne nastaviteľnej brzdovej ostrohy môžete nastaviť pracovnú hĺbku podľa potreby.

Mimoriadne stabilná, ergonomická rukoväť je ideálna na prácu v príjemnej polohe pre držanie tela. Prepravné koleso sa dá ľahko nastaviť z pracovnej do prepravnej polohy bez použitia náradia.

Kľúčom k úspechu je bezpečnosť: bezpečnostná ručná páka účinne zabraňuje neúmyselnému otáčaniu kultivačných nožov. Okrem toho vysokokvalitný kryt nožov z robustného oceľového plechu chráni obsluhu náradia pred odletujúcimi kameňmi a zeminou.

AL-KO
113970
Nový produkt

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.
Produkt pridaný na porovnanie