Motorová píla

STIHL MS 151 T C-E

469,00 €
S DPH

Benzínová motorová píla na ošetrovanie stromov

Množstvo
Aktuálne nedostupné

Či už orezávate vetvy v sade, redukujete objem koruny alebo vyrezávate suché konáre, vždy sa môžete spoľahnúť, že s novou motorovou pílou STIHL MS 151 T C-E budete rezať veľmi presne a bez námahy aj v stiesnenom priestore. Presnosť rezu je výsledkom súhry pílovej reťaze STIHL 1/4 Picco Micro a profesionálneho antivibračného systému. Rezy sú tak presné a práca s pílou je bez spätných rázov s nízkymi vibráciami. Vďaka motoru s technológiou 2-MIX s presným dávkovaním ušetríte nielen palivo, ale aj svoje sily. Motor využíva patentovaný systém 4 prepúšťacích kanálov pre dávkovanie paliva. Tie uvedú zmes pohonnej látky a vzduchu do vírivého pohybu, ktorá sa rovnomerne spáli a zvýši výrazne účinnosť paliva. Výsledkom je až o 20 % menšia spotreba a vysoký točivý moment v širokom rozsahu otáčok.

Motorová pila STIHL MS 151 T C-E váži len 2,6 kg a je tak najľahšou pílou v ponuke značky STIHL. Prispievajú k tomu špeciálne komponenty, napríklad nerezový tlmič výfuku. Práca s pílou tak neprináša žiadnu únavu. Vďaka hladkému povrchu, zaobleným tvarom a kompaktnému dizajnu sa píla veľmi príjemne ovláda. Využitím systému STIHL ErgoStart sa píla MS 151 T C-E štartuje veľmi ľahko a bez námahy.

V zadnej časti píly je umiestené sklopné oko, za ktoré sa píla pripevní napríklad k lezeckej karabíne. K pohodlnosti obsluhy prispieva niekoľko konštrukčných prvkov (napríklad ľahko odnímateľný kryt vzduchového filtra) a motorovej píle nechýbajú ani tradičné prednosti ostatných strojov značky STIHL, ako sú veľké plniace otvory prevádzkových kvapalín s patentovanými uzávermi. Palivová aj olejová nádrž sú priehľadné, a tak máte vždy jasno, koľko paliva vám ešte ostáva.

STIHL
11462003020
2000000038063
3806

Tabuľka dát

Motor / M-Tronic
STIHL 2-MIX / Nie
Výkon
1,1 / 1,5 kW/k
Zariadenie pre rýchlonapínanie reťaze (B)
Nie
Antivibračný systém
Áno
Pílová reťaz Oilomatic – delenie / typ
1/4” P / PM3
Zariadenie na bočné napínanie reťaze
Áno
Dekompresný ventil
Nie
ElastoStart / ErgoStart
Nie / Áno
Kompenzátor
Áno
Dlhodobý systém filtrácie vzduchu/ HD2 Filter
Nie / Nie
Uzávery nádržiek nevyžadujúce náradie
Áno
Hladina akustického tlaku – LpA
96 dB(A)
Hladina akustického výkonu – LwA
110 dB(A)
Pomer hmotnosti na jednotku výkonu
2,4 kg/kW
Hmotnosť
2,6 kg
Zdvihový objem
23,6 cm3
Hladina vibrácií ľavá/pravá rukoväť
4,9 / 4,9 m/s2
Vodiace lišty Rollomatic, dĺžka reznej časti lišty
30 cm

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.
Produkt pridaný na porovnanie