Dámsky horský bicykel

27,5" KROSS Lea 2.0, rám 15", čierny

449,00 €
404,10 € Zľava 10%
S DPH
Množstvo
Skladom

KROSS LEA 2.0

Každá z nás si chce občas oddýchnuť od civilizácie. Neustále bránenie vlastného teritória dokáže unaviť. Keď teda pred tým všetkým budete chcieť utiecť, ponúkame Vám pomocnú ruku. KROSS Lea 2.0 je naša ponuka rekreačného horského bicykla pripravená špeciálne pre Vás, zohľadňujúca všetky Vaše potreby. Od dnes je Vaším najlepším priateľom, keď budete chcieť zrealizovať svoje sny a utiecť z civilizácie. KROSS Lea 2.0 z roku 2022 je pokračovaním myšlienky, ktorá nás viedla pri navrhovaní predchádzajúcich generácií tohto bicykla. Nejde len o nový lak na ráme – vylepšili sme mnoho malých detailov, ktoré sa premietajú do potešenia a pohodlia z jazdy.

KOMPONENTY

KROSS Lea 2.0 je vybavený osvedčeným príslušenstvom od uznávaných výrobcov. Zadná a predná prehadzovačka Shimano majú na starosti príjemné a rýchle radenie prevodových stupňov. Vďaka trojradovej kľuke a sedemrýchlostnej kazete sme mohli bicykel vybaviť 21 prevodovými stupňami, ktoré sa zídu v každom teréne, do ktorého sa rozhodnete vziať bicykel. KROSS Lea 2.0 ponúka aj dve veľkosti kolies – 26 a 27,5-palcové kolesá, ktoré zaisťujú agilitu a obratnosť za každých podmienok. Kolesá sú vybavené 2,1-palcovými plášťami Wanda. Vďaka odpruženej vidlici KROSS nebude jazda na nerovnom povrchu a zdolávanie obrubníkov spôsobovať žiadne problémy. Brzdy typu V-brake, ktoré sú súčasťou výbavy bicykla KROSS Lea 2.0, sú rokmi overenou a vylepšovanou konštrukciou, ktorá Vám pomôže zastaviť za každých podmienok a v každej situácii.

TECHNOLÓGIE

Rám KROSS Lea 2.0 je vyrobený z aluminium performance, ktorý svojimi vlastnosťami dokáže prekvapiť nejednu cyklistku. KROSS Lea 2.0 je MTB bicykel určený do ľahkého terénu. Má geometriu prispôsobenú ženám, čo uľahčuje nasadnutie a zosadnutie z bicykla, a je tiež určená ľuďom s drobnou postavou. Rám je lakovaný práškom, čo sa premieta do jeho trvanlivosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu. Bicykel je vybavený sedlom od firmy Selle Royal prispôsobeným ženskej stavbe tela.

KROSS
KRLE2Z27X15W001339

Tabuľka dát

Farba
čierna/červená/fialová matná
Rám
ALUMINIUM PERFORMANCE
Veľkosť rámu
15"
Veľkosť kolies
27,5"
Vidlica
KROSS 80MM
Prehadzovačka
SHIMANO EF41
Prešmýkač
SHIMANO TOURNEY TY300
Menič
SHIMANO ALTUS M310
Počet prevodov
3x7
Stred
FP-B902
Prevodník s kľukami
WHEEL TOP 42T-34T-24T/170MM
Kazeta
SHIMANO MF TZ500 14-28T
Reťaz
YBN S50
Predný náboj
GL-B01F-QR
Zadný náboj
GL-B01R-QR
Ráfiky
KROSS
Brzdy
SHIMANO EF41 V-BRAKE
Nový produkt

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.
Produkt pridaný na porovnanie