Dámsky horský bicykel

29" KROSS Lea 6.0 SR, rám 19", čierno-ružový

639,00 €
575,10 € Zľava 10%
S DPH
Množstvo
Posledné kusy v sklade

KROSS LEA 6.0 SR

Katarzyna Nosowska povedala, že žena je ultradokonalým organizmom. Plne s tým súhlasíme, a preto sme vytvorili bicykel, ktorý Vám pomôže na každej výprave. Aj keď sme si vedomí toho, že túto pomoc nepotrebujete. Preto je KROSS Lea 6.0 bicykel pre skutočnú ženu, navrhnutý tak, aby nepotrebovala žiadnu pomoc. Je to bicykel, ktorý sa hodí do každých podmienok. Nezáleží na tom, či to bude lesná cestička alebo centrum rušného veľkomesta.

KROSS Lea 6.0 SR z roku 2022 je pokračovaním myšlienky, ktorá nás viedla pri navrhovaní predchádzajúcich generácií tohto bicykla. Nejde len o nový lak na ráme – vylepšili sme mnoho malých detailov, ktoré sa premietajú do potešenia a pohodlia z jazdy.

KOMPONENTY

KROSS Lea 6.0 SR je vybavený osvedčeným príslušenstvom od uznávaných výrobcov. Za príjemnú a rýchlu zmenu prevodových stupňov zodpovedajú zadná a predná prehadzovačka Sunrace. Vďaka trojradovej kľuke a osemrýchlostnej kazete sme mohli bicykel vybaviť 24 prevodovými stupňami, ktoré sa zídu v každom teréne, do ktorého sa rozhodnete vziať bicykel. KROSS Lea 6.0 je vybavený odpruženou vidlicou SR Suntour XCT30 HLO, ktorá uľahčuje jazdu v miernom teréne tým, že tlmí nerovnosti, s ktorými sa môžete na trase stretnúť. Bicykel je dostupný aj s 27,5" alebo 29" kolesami. Samy si vyberiete, na akej veľkosti kolies chcete jazdiť. Bez ohľadu na to, aké riešenie si vyberiete, nájdete na nich vysokokvalitnlé plášte Mitas Ocelot V85 so šírkou 2,1 palca, ktoré Vám uľahčia cestu v akomkoľvek teréne. Okrem toho je bicykel vybavený hydraulickými kotúčovými brzdami JAK-Y1. Jednoduché použitie a vysoká a ľahko modulovateľná brzdná sila sú dve najdôležitejšie vlastnosti tohto riešenia.

SPRÁVNE PRISPÔSOBENIE JE KĽÚČOVÉ

Rám KROSS Lea 6.0 SR je vyrobený z aluminium performance. Je to špeciálna zliatina aluminium performance 6061, vďaka ktorej je bicykel tuhý a odolný voči zlomeniu. Zároveň ide o pomerne ľahký materiál, ktorý svojimi vlastnosťami dokáže prekvapiť nejednu cyklistku. KROSS Lea 6.0 je MTB bicykel určený do mierneho terénu. Má geometriu prispôsobenú ženám, čo uľahčuje nasadnutie a zosadnutie z bicykla, ktorý je vďaka tomu prispôsobený aj ľuďom s drobnejšou postavou. Rám je lakovaný práškom, čo sa premieta do jeho trvanlivosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu.

KROSS
KRLE6Z29X19W001920

Tabuľka dát

Farba
čierna/ružová matná
Rám
ALUMINIUM PERFORMANCE
Veľkosť rámu
19"
Veľkosť kolies
29"
Vidlica
SR SUNTOUR XCT30 HLO 80MM
Prehadzovačka
SUNRACE DLM503
Prešmýkač
SUNRACE FDM500
Menič
SUNRACE RDM57
Počet prevodov
3x8
Stred
FP-B902
Prevodník s kľukami
SUNTOUR XCC 42T-34T-24T/175MM
Kazeta
SHIMANO HG200 12-32T
Reťaz
YBN S8
Predný náboj
GL-B43F-DS
Zadný náboj
GL-B43R-DS
Ráfiky
KROSS
Brzdy
Hydraulické kotúčové JAK Y-1 DISC (160MM)
Nový produkt

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.
Produkt pridaný na porovnanie